^Powrót do góry

Wyjątkowe dzieci

mod

warunki przyjęcia do punktu przedszkolnego

 

WARUNKI PRZYJĘĆ DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO - NOWA OFERTA od września 2017

 

PAKIET PODSTAWOWY (NOWOŚĆ) - bezpłatny pobyt całodzienny (od 8.00 do 16.00).

W tym czasie realizowany jest program wychowania przedszkolnego z podstawową ilością godzin terapii (dwie godziny + muzykoterapia + dogoterapia + gimnastyka korekcyjna) zgodną z zaleceniami PPP i bezpłatnymi, dodatkowymi godzinami zajęć związanymi z realizacją Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

 

PAKIET ROZSZERZONY - odpłatny (czesne w wysokości 300 zł miesięcznie), całodzienny pobyt (od 8.00 do 16.00) w Punkcie Przedszkolnym.

W tym czasie realizowany jest program wychowania przedszkolnego z powiększoną o dwie godziny tygodniowo ilością terapii (cztery godziny + muzykoterapia + dogoterapia + gimnastyka korekcyjna) oraz bezpłatnymi dodatkowymi godzinami zajęć związanymi z realizacją Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

 

W Punkcie Przedszkolnym jest realizowany obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.

Już wkrótce będziemy korzystać z nowej, bezpłatnej dla naszych podopiecznych ALPAKOTERAPII.  

Od września można zapisać dziecko na zajęcia z hipoterapii, które po promocyjnej cenie prowadzone są przy ul. Zagaje 16.

 

 

ROZSZERZENIE OFERTY JEST MOŻLIWE DZIĘKI WSPARCIU I DOFINANSOWANIU ZE STRONY FUNDACJI "POTRAFIĘ POMÓC".

 

Dodatkowe informacje będą udzielane pod numerem telefonu: 693-700-600 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Copyright © 2013. wyjatkowedzieci.org.pl  Rights Reserved.
Darmowy licznik odwiedzin