^Powrót do góry

Wyjątkowe dzieci

mod

Kadra

 

Kadra w zespole przedszkolnym

 

Grupa I:

Katarzyna Kobos - ukończone studia magisterskie na kierunku -  Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Ukończone studia licencjackie z pielęgniarstwa na Uniwersytecie  Medycznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunku - logopedia.

Obecnie kończy studia podyplomowe Edukacja wczesnoszkolna i przedszkola.

Kursy:

- Terapia ręki i zaburzenia motoryki małej,

- Terapia ustno - twarzowa i jej wpływ na funkcje pokarmowe i mowę u dzieci i dorosłych z zaburzeniami neurologicznymi (cz.I),

- Twórcze zajęcia dla uczniów z głębszą niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Uwielbiam dalekie podróże, poznawać nowe miejsca i osoby oraz gotować.

Praca z dziećmi dostarcza mi wiele satysfakcji, a uśmiech na ich twarzach sprawia, że czuję się szczęśliwsza.

 

Elżbieta Pankau- ukończone studia wyższe (Politechnika Wrocławska) z przygotowaniem pedagogicznym oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki.

Obecnie w trakcie studiów podyplomowych Edukacja elementarna - wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Uwielbiam patrzeć jak rozwijają się, uśmiechają i odnoszą sukcesy, zarówno te maleńkie jak i te duże. Zawsze staram się uważnie, z empatią wsłuchiwać w potrzeby dziecka. Moja radość jest tym większa im trafniej ocenię jego odczucia.  Jestem mamą - mam wspaniałego syna Macieja.

 

 

Paulina ChodakowskaPracuję w Ośrodku dla Wyjątkowych Dzieci od września 2015r. Jest to moja pierwsza praca z tak Wyjątkowymi Dziećmi i cieszę się bardzo z codziennych spotkań, wspólnych zajęć oraz zabaw z naszymi Przedszkolakami.

 

 Grupa II:

 

 

Diana Koniak  - ukończone studia: I stopień Pedagogiki Specjalnej, specjalność - Resocjalizacja. II stopień Pedagogiki Specjalnej, specjalność  - Pedagogika Resocjalizacyjna. Studia podyplomowe - Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

W Ośrodku rehabilitacyjno - edukacyjnym pracuję od 1 lipca 2014r. Praca z dziećmi jest moją pasją. W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie, pozytywna energia oraz indywidualne podejście do uczniów.

 

Aleksandra Gromko- ukończone studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku - pedagogika, specjalizacja - Edukacja i Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych oraz Pedagogikę Opiekuńczą z Terapią.

Obecnie kończy studia podyplomowe Edukacja wczesnoszkolna i przedszkola.

Uwielbiam pracować z dziećmi młodszymi i z przedszkolakami. Kocham zwierzęta a szczególnie psy. W wolnych chwilach czytam książki i podróżuję.

 

 

Sylwia Stebelska -
W Punkcie Przedszkolnym  pracuję od miesiąca i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Cieszę się, że każdego dnia mogę uczestniczyć w sukcesach naszych Podopiecznych.

Moje zainteresowania to fotografia, sport i psychologia.

Jestem również mamą 5 - letniego Kuby.

 

 

 

Copyright © 2013. wyjatkowedzieci.org.pl  Rights Reserved.
Darmowy licznik odwiedzin